O NAS

SERWIS-I-KONSERWACJA

Firma TUGAL to przedsiębiorstwo rodzinne, które swoją działalność rozpoczęło w 1990 roku.

Początkowo w zakres świadczonych przez nas usług wchodziła instalacja systemów sygnalizacji włamania oraz systemów sygnalizacji pożaru, jednakże odpowiedzi na zmieniający się dynamicznie w latach 90tych rynek systemów zabezpieczeń elektronicznych poszerzyliśmy zakres naszej działalności o instalacje telewizji dozorowej, nagłośnienia, okablowania strukturalnego, RTV, kontroli dostępu oraz instalacje inteligentnego budynku.

W chwili obecnej w naszej ofercie znajduje się cała gama systemów wchodzących w skład tzw. niskoprądowych instalacji teletechnicznych będących jednymi z najważniejszych instalacji większości nowopowstających jak i starszych budynków.

Klientami naszej firmy są zarówno duzi klienci instytucjonalni, tacy jak banki, biura, fabryki, obiekty sportowe, szpitale, jak również drobni klienci indywidualni. W związku dużym doświadczeniem zdobytym przy obsłudze różnego rodzaju klientów nasza firma jest w stanie dostosowywać się do najróżniejszych i specyficznych niejednokrotnie wymagań inwestorów (praca w godzinach popołudniowych i nocnych, praca zmianowa itp.). Dodatkowo firma dysponuje odpowiednim zapleczem sprzętowo – technicznym pozwalającym na realizację bardzo dużych i nietypowych zleceń.

Tradycja i jakość

0
Ponad 200 realizacji
0
Zadowolonych klientów
0
Działamy od